داستان ما

آغاز تحول در کسب و کار شما

SimBusiness

داستان ما

گروه مشاوره کسب و کار سیم بیزینس فعالیت خود را از سال 91 در دو حوزه آموزش مدیریت و مشاوره کسب و کار آغاز نموده است. این گروه آموزش مدیریت خود را در قالب یک دوره حرفه ای با رویکرد شبیه سازی نرم افزاری کسب و کار، برگزار می کند. به این صورت که شرکت کنندگان با یک نرم افزار شبیه ساز، در نقش مدیر کسب و کار به اخذ تصمیمات مدیریتی خواهند پرداخت و در قالب یک بازی آموزشی با چالش های راه اندازی و مدیریت کسب و کار آشنا می شوند. دوره کارگاهی شبیه سازی مدیریت و کسب وکار تا کنون چندین دوره در دانشگاه ها و سازمانهای مختلف از جمله دانشگاه تهران، پردیس بین المللی کیش، سازمان مدیریت صنعتی و ... بعنوان یک دوره مدیریتی کاملا خلاقانه و متفاوت برگزار شده؛ و با استقبال چشمگير مدیران و کارشناسان کسب وکارهای دانش بنیان، استارتاپ ها، SMEها و کسب وکارهای اینترنتی مواجه شده است.

در زمینه مشاوره نیز SimBusiness به مجموعه های کوچک و بزرگ صنعتی، صاحبان و مدیران کسب و کارها، بصورت حضوری و غیرحضوری خدمات ارائه می دهد. در روند مشاوره پس از ارزیابی و تحلیل سازمان به مدیران کمک خواهیم کرد، با رویکرد سیستمی و همه جانبه به مجموعه تحت مدیریت خود نگاه کنند و در نهایت با اخذ تصمیمات استراتژیک احتمال موفقیت در کسب و کارشان را به حداکثر برسانند.

هدف ما آموزش و ارتقا کارشناسان و مدیران ارشد سازمان ها و کمک به آنها برای حل مسائل پیچیده، اخذ تصمیمات درست و به موقع، استفاده از فرصت های موجود و رسیدن به بالاترین درجه بهره وری کسب و کار است.

محمود موسوی مشاور کسب و کار
محمود موسوی - هم بنیان گذار - کارشناس ارشد مدیریت
محمد صادق هاشمی
محمد صادق هاشمی - هم بنیان گذار دکترای مدیریت استراتژیک

همکاران ما

دغدغه و چشم انداز مشترک، عامل گردآمدن جمعی از بهترین های مشاوره کسب و کار شده است. ماموریت گروه سیم بیزینس به اشتراک گذاری دانش و تجربه، برای رشد و موفقیت سازمان ها است.

جواد محمدی همکار در شرکت مشاوره کسب و کار سیم بیزینس

جواد محمدی

کارشناس ارشد مدیریت مالی

علیرضا کاویانی

کارشناس ارشد MBA – استراتژی

سجاد حیات بخش

سجاد حیات بخش

مدیرعامل کافل

مجموعه تحت مشاوره
0 +
دوره آموزشی
0 +
دانش پذیر
0 +
مشاوره حضوری و ساعتی
K 0 +

مورد اعتماد مشتریان هستیم